O mnie

Nazywam się  Katarzyna Xenia Wardzała i jestem Konsultantem, Trenerem, Coachem zarządzania, rozwoju osobistego i zawodowego.

Certyfikowanym konsultantem w zakresie stosowania badań osobowości JTI i DISC. Certyfikowanym Assesorem AC/DC. Master Business Trainer – Level Complex. Akredytowanym trenerem gry biznesowej Wschód Dzikiego Zachodu.

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz dyplomowanym coachem.

Od ponad dekady pomagam osobom oraz firmom sprawnie i skutecznie rozwijać się oraz doskonalić organizacje.  Skupiam się na praktycznych elementach zarządzania ludźmi i przyczyniam się do budowania kultury organizacyjnej opartej na coachingu i informacji zwrotnej.

Tworzę i wdrażam dedykowane programy szkoleniowe na podstawie analizy sytuacji klienta, jego potrzeb i celów, które chce osiągnąć. Definiuje nierozwiązane problemy i generuje pomysły ukierunkowane na rozwiązanie. Rozwijam również kreatywność w pracownikach w podejściu do szukania optymalnych i korzystnych rozwiązań. 

Dopasowuję narzędzia, monitoruję postępy i aktywnie wspieram wdrożenie nowych umiejętności w życie. Szczególnie w swojej pracy zawodowej koncentruje się na podnoszeniu efektywności i wydajności zespołów zadaniowych oraz na właściwej komunikacji.

Prowadzę szkolenia i coaching z komunikacji i rozwiązywania konfliktów, budowania zespołów, współpracy zespołów menedżerskich, zarządzania ludźmi w procesie zmiany, motywowania pracowników i skutecznych narzędzi, w które wyposażony menedżer może swobodnie realizować wyznaczone cele i osiągać ponad przeciętne wyniki.

 Jeżeli Ty, Twoja firma, Twój zespół chce wejść na wyższy poziom doskonałości operacyjnej i widzisz konieczność podniesienia kompetencji do realizacji tego wyzwania, zapraszam do kontaktu: kontakt@katarzynawardzala.pl

Zapraszam do lektury i korzystania ze szkoleń.

Katarzyna Xenia Wardzała 

Moje motto: „Osiągnij cel, nie marnuj czasu.”  „pracuj mądrzej

A co poza pracą? 🙂

Tworzę w ceramice i rysuję techniką suchy pastel. 

Moja pasja tworzenia wzięła się z potrzeby spojrzenia na życie z innej strony niż tylko zawodowej. Wzięła się z chęci odkrycia swoich talentów w innych obszarach.

Motyle i ważki to motyw przewodni mojej twórczości w rysunku. To świetna metafora do przemiany naszej świadomości i połączenie z naturą, która daje nam ogromną siłę i radość.

Dla przykładu WAŻKA symbolizuje aktywność i zmianę, która jest nierozłącznym elementem życia każdego człowieka.

Natomiast MOTYL to symbol duszy, szczęścia i zdolność metamorfozy. Cechuje go radość, przejmujące piękno i wolność. 

Zachęcam wszystkich do odrywania w sobie pasji i talentów, które dają siłę i niesamowite spełnienie siebie.